Звернення


DSC 6795_C_retouch_v2«У наших завданнях гуманітарної праці кількох поколінь, яких виростила чужина, наші почування ведуть нас на дорогу помочі «Ближньому у потребі» в країну наших предків – Україну.


Жива віра, чинна праця, любов – це невмирущість «Доброго діла», а в данім випадку – поміч українській дитині-сироті, і все це є силою служіння ідеї Богові і українському народові.


Наші серця в яснім бажанні старались зробити все, що є в нашій силі, щоб світ став кращим, а ці вічно живі ідеали є символом зрілості, шляхетності добровольця української нації, де б ми не жили.


Проект «Допоможіть нам допомогти дітям» / Help Us Help The Children впродовж багатьох років здобув певне число прихильників, які перейнялися ідеєю «Доброго діла», і як доказом цього є добровольці України, котрі із розумінням для виховних справ дитині у потребі, працюють сьогодні.

На здобутках гуманітарної праці основоположники проекту «Допоможіть нам допомогти дітям» / Help Us Help The Children дивляться у минуле, сьогодення та майбутнє. Наші успіхи минулого зобов’язують усіх нас до діяльності в майбутньому.

Найважливіше зараз – усвідомлення відповідальності за виховання здорового, з християнською мораллю, підростаючого покоління Української держави, щоб забезпечити повноцінне життя грядущим поколінням.

Хай світло радості, любов та добро супроводжують нас у подальшій праці!

Дякуємо усім спонсорам за розуміння наших завдань!»

 

Руслана Вжесневська