Зимовий табір 2015

winter camp 2015 300X212Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» у співпраці з Help Us Help The Children / HUHTC, проектом Благодійного фонду «Допомога Україні» реалізував щорічний проект «Зимовий табір 2015» для 85 дітей, йдеться про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей біженців зі східних регіонів країни, дітей, батьки котрих постраждали або загинули під час антитерористичних операцій.

 

Спільна праця змінює життя дітей!

 

МБФ «Нове Покоління» та Help Us Help The Children провели 11-ий Зимовий табір. Тема Зимового табору 2015 – «Нове Покоління, напиши Україні Різдвяну казку!», котра означає, що протягом десятиденного перебування на таборі діти відпочивали, оздоровлювались, навчались, знайомлячись з українськими традиціями та звичаями, кожен день таборування сприяв національній самоідентифікації, всотуванню дітьми таїнств різдвяної обрядовості, розумінню свого місця в рідній країні, своїх прав та обов’язків. Мета - зробити дітей здоровим та сильним підростаючим поколінням, котре «напише Україні Різдвяну казку» зараз та побудує майбутнє нашої держави за декілька років!

 

Діти познайомились з історією HUHTC, дізнались, чому вони (діти) такі важливі для нас та людям з-за кордону, відвідали неймовірну кількість майстерень. Таборова програма була дуже різноманітною, серед майстерень: Флористика, Фольклорне Я, Флорбол, Катання на лижах в Буковелі, Гончарство, Художнє Я, Я – Лідер, Виготовлення свічок, Я – шеф-кухар та інші. Також було колядування (інсценізація Вертепу) та святкування Маланки, багато прогулянок місцевістю мальовничих Карпат, різноманітні ігри, спортивні змагання і багато іншого!

 


 Переглянути фотогалерею зимового табору 2015
photocam icon
                                   book iconЗбірка таборових матеріалів. Зима 2015


Дати проведення Зимового табору: 02 – 12 січня 2015 року.

 

Місце проведення Зимового табору 2015: спортивна база «Авангард», смт. Ворохта, Івано-Франківська область.

 

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» та Help Us Help The Children присвячують час та зусилля аби зробити Зимовий табір 2015 незабутнім для багатьох дітей, відправною точкою для їхнього впевненого і щасливого майбутнього.

 

Навіть у такі важкі часи для України ми продовжуємо нашу роботу, тому що бачимо позитивний вплив на дітей; знання та навички, цінності, можливості, друзі змінюють їхні життя!Святкова Різдвяна зірка осяяла кожну оселю світлом добра та надії, укріпила вірою душі та зігріла любов’ю серця, додала сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей, заради нашого рідного краю, заради всієї України! Будьмо патріотами нашої держави, бо ж ми, українці, — розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаймо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!