Зимовий табір 2017

winter-camp-2017-340pxЗимові свята для кожного є запорукою щастя, сили, віри, надії і любові! В затишній атмосфері за 12-ма стравами у колі родини ми в чергове дякуємо за виклики долі, за досягнення і звитягу, дякуємо кожному, хто є в нашому житті. Наші правда, чесноти і довір’я визначають, хто ми є, дарують можливість «забутим дітям» святкувати Різдво, а отже бути захищеними і любленими!

До щедростей на турботи за дітей-сиріт ми запрошуємо Вас і Ваші родини, будьмо батьками сиріт!

Help Us Help the Children, проект Благодійного фонду «Допомога Україні», та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» провели Зимовий табір 2017 для 70 дітей з закладів опіки і піклування та з родин АТО (02-11 січня 2017 рік, смт. Ворохта Івано-Франківської області, спортивна база «Авангард»).

На Зимовий табір приїхали діти, котрі залишаються на зимові свята в своїх школах-інтернатах і дитячих будинках, оскільки не мають рідних, котрі можуть їх забрати до себе в ці дні.

Зимовий табір 2017 «Різдвяна зірка» – це святкування Різдва і Маланки, дотримання українських традицій і звичаїв, це пригода, подорож, активний відпочинок, цікаві майстерні, зустріч з друзями, з родиною «Нового Покоління».

Висловлюємо усім нашим однодумцям-ентузіастам щиру подяку за віру у наші завдання, за довголітню підтримку в реалізації наших програм, за активну позицію у вихованні прийдешнього покоління української нації!


Будьте здорові, з Різдвяними святами, з Колядою!
Дай Боже Вам щастя, здоров'я і радості ці свята провести:
від Коляди до Великодня,
від Великодня до Купайла,
від Купайла до Обжинок,
від Обжинок до ста літ,
доки Бог призначив вік.
Та не сам з собою,
з отцем-ненькою,
сестрами-братами,
товаришами,
із милим Богом,
з усім родом!
Щоб було у Вас всього доволі – і в стодолі,
і в коморі, і в полі,
як води у морі! Щоб Вам вівці окотились і корови отелились.
Щоб молодим вродились дочки,
як ластівочки, і сини, як дубочки.
Бажаємо малим діткам рости міцними,
як кленочки, молодим парам,
як голубочки,
батькам дітей здоровими і розумними виростити
і онуків-правнуків в щасті-злагоді дочекатися!
Дай Боже Вам з неба стільки, скільки Вам треба!