Літній табір 2013

20year-huhtcHelp Us Help The Children, проект Канадського фонду «Дітям Чорнобиля», відсвяткував 20-ту річницю допомоги дітям-сиротам України. Цій клопіткій праці і грандіозним зусиллям, дітям-сиротам і Новому Поколінню було присвячено Літній табір 2013 (смт. Ворохта, Івано-Франківська область)!

 

Тема табору - «Подорож крізь часи», гасло – «20 років допомоги стремління, 20 років праці, сумління, Наш врожай – Нове Покоління!». Таборова програма базувалась на найкращих тематиках таборів останніх 20 років, котра подарувала дітям-сиротам захопливі 14 днів табору. В основу таборової програми були взяті традиції та звичаї за народним календарем України, діти познайомились зі святами українського народу відповідно до сезону, вивчили і співали українських пісень, пізнали таїнства автентичних обрядів, що призвело до національного самоусвідомлення, діти гордяться, що вони – українці, з давньою історією, з багатою фольклорною скарбницею, з прекрасною українською мовою!

До Літнього табору 2013 долучились волонтери, котрі взяли участь у підготовці до табору. До участі в проекті були запрошено приблизно 350 вихованців сирітських установ з Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Харківської, Донецької, Закарпатської, Кіровоградської, Луганської, Дніпропетровської, Одеської областей та АРК.

 Переглянути фотогалерею літнього табору 2013
photocam icon
                                   book iconЗбірка таборових матеріалів. Літо 2013

Табір мав 3 точки, дві на спортивних базах "Авангард" та "Україна" і третій на базі Куреня Довбуша.

Дати проведення Літнього табору 2013:

  • 26 липня – 31 липня 2013 – Вишкіл
  • 31 липня – 14 серпня 2013 – Літній табір
  • 9-10 серпня 2013 – Фестиваль
  • 10 серпня 2013 - Конференція випускників


Діти отримали нові знання та навички, знайшли друзів під час ріноманітних видів діяльності. Серед майстерень були Фольколорна майстерня, Флористика, Бойовий гопак, Спортивна майстерня, Кунг Фу, Комп’ютерна майстерня, Швейна майстерня, Художня майстерня, Психологічне Я, Майстерня Макіяж, Барабаноманія, Казкотерапія, Робота по шкірі, Ткацтво, Гончарство, Духовне Я, Здорове Я, гутірки та ін.


Кульмінацією Літнього табору 2013 став дводенний фестиваль "Фіглі Фест".

Фестиваль «Фіглі Фест» - це, перш за все, свято для дітей-сиріт, на яке вони заслуговують, яке подарувало їм миті радості і драйву, незабутні спогади та враження, надихнуло їх бути кращими, щоб знову приїхати на Табір, про який вони розповідатимуть своїм друзям у школі-інтернаті, поділяться з ними своїми враженнями, своїми знаннями, що неодмінно запалить вогник бажання також взяти участь у таборі, а значить – стати кращими, розумнішими, щоб отримати свій квиток у майбутнє!

Фестиваль «Фіглі Фест» – подія, яка зібрала людей з щирим серцем, котрі вірять в Україну, - спонсорів, донорів, волонтерів, майстрів з Канади і України, що неодмінно активізує популяризацію благодійництва тут в Україні і закордоном, змінить ставлення суспільства до дітей-сиріт, створить нові можливості допомоги соціально незахищеним верствам і дасть надію на краще майбутнє для Нового Покоління, для України!

На табір приїхали випускники освітнього проекту "Стипендіат", колишні учасники Літніх та Зимових таборів, волонтери попередніх років. Випускиники поділилися своїми досвідом та секретами успіху з дітьми-сиротами, розказали про правила життя, щоб надихнути дітей-сиріт на побудову свого власного майбутнього, майбутнього освіченої особистості!


Ми віримо, що всі ми можемо змінити життя дітей-сиріт на краще, і кожен з нас відповідальний за пошук шляхів чинити саме так!

Основні ідеї, принципи, підходи у роботи з дітьми викладені у Збірці таборових матералів.