Зимовий табір 2013

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» під чуйним керівництвом пані Руслани Вжесневської спільно з «Допоможіть нам допомогти дітям» / Help Us Help The Children / проектом Канадського фонду «Дітям Чорнобиля» / CCCF / організовує щорічний «Зимовий табір», який проходитиме в смт. Ворохта, Івано-Франківської області з 02.01.2013р. по 12.01.2013р. для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України.

Близько 70 вихованців з 14 інтернатів візьмуть участь у таборовій програмі під назвою «Різдвяні мандри», яка пропонує дітям подорож по різних куточках світу, щоб дізнатися про святкування Різдва в інших країнах.

Переглянути фотогалерею зимового табору 2013


Ця подорож завершиться в Україні, діти познайомляться з автентичними традиціями та звичаями Різдвяних свят, пізнають таїнство Святого вечору, 12 страв, колядок тощо. Цікаві майстерні, серед яких Флористика, Художнє Я, Психологічне Я, Фольклорне Я, Спортивне Я у вигляді катання на лижах, Протидія торгівлі людьми, Здорове Я, гутірка «Добре діло» дають дітям можливість відкрити в собі нові здібності в тій чи іншій науковій сфері, розвинути нові практичні навички, отримати корисний досвід тощо. Проект «Зимовий табір» сприяє психологічній і соціальній адаптації вихованців сирітських закладів, діти усвідомлюють свою національну приналежність, розуміють, хто вони, знаходять своє місце в світі, гордяться, що вони українці!

Загалом з 2007 по 2012рр. у «Зимових таборах» взяли участь близько 700 дітей.

Кожна дитина заслуговує на Різдвяну казку! Подаруймо їй це свято у затишному колі людей з добрим серцем!

Переглянути відео попереднього зимового табору 2012
Переглянути фотогалерею зимового табору 2012