ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ДОКУМЕНТАЦІЇ, РОЗМІЩЕНОЇ НА ДАНОМУ ВЕБ-САЙТІ

Перебуваючи на веб-сайті МБФ "Нове Покоління" (www.novepokolinnya.com.ua), ви погоджуєтесья з викладеними нижче умовами користування сайтом (далі - Сайт):

Використання документів, таких як інформаційні розділи, прес-релізи, сторінки баз даних, які знаходяться на Сайті, дозволено за наступних умов:
- збереження авторського права на всіх копіях документів, при цьому вказується повідомлення про авторське право;
- документи з сайту використовуються винятково для інформаційних, некомерційних або особистих цілей;
- ніякі зміни в документи не вносяться.

 

Використання документів з іншою метою заборонено Законом і може призвести до виникнення цивільної або кримінальної відповідальності.

Порушники будуть притягнені до відповідальності відповідно до законодавства України у сфері охорони інтелектуальної власності. Ані дизайн, ані структура веб-сайту МБФ "Нове Покоління" чи будь-якого іншого вузла, що належить Сайту Фонду, не підпадають під визначення документів, згаданих вище. Елементи веб-сайту Фонду захищені Законом і не підлягають копіюванню або імітації ані в цілому, ані частково. Логотипи, графіка, звуки чи зображення з веб-сайту Фонду не підлягають копіюванню або передачі без дозволу Фонду.

Забороняється:
- використовувати Сайт  в комерційних цілях;
- використовувати Сайт з метою порушення прав інших осіб, а також обробки персональних даних інших користувачів Сайту;
- обмежувати або перешкоджати використанню Сайту іншими особами;
- порушувати роботу Сайту або серверів і мереж, що забезпечують роботу Сайту, а також порушувати вимоги, процедури, правила і норми роботи цих мереж;
- будь-які повідомлення та інші дії, що заборонені законодавством України;

- змінювати, адаптувати, перекладати, проводити декомпіляцію, дизасемблювання і реінженірінг будь-якої інформації з Сайту.

 

Адміністрація зобов'язується:
- використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів Сайту виключно для розсилання повідомлень із Сайту.