Освітній проект "Стипендіат"

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» щороку протягом навчального року реалізовує освітній проект «Стипендіат». Мета програми - надання допомоги дітям-сиротам, які по закінченні шкіл-інтернатів продовжують здобувати освіту в навчальних закладах України. Учасники проекту отримують від Фонду щомісячні стипендії, діти забезпечені постійною підтримкою під час навчання та у пошуках роботи, одночасно відбувається моніторинг дітей-сиріт після того, як вони залишають сирітські заклади.

 

Освітній проект "Стипендіат" - це психологічна реабілітація та соціальна адаптація студентів-сиріт з метою формування активних особистостей, усвідомлених громадян країни, відповідальних дорослих. Через залучення до проектів Фонду, участь у різноманітних семінарах, тренінгах, через індивідуальні завдання стипендіати проходять програму особистісного та професійного розвитку.

 
Інформація про освітній проект розповсюджується по школах-інтернатах через інформаційні листи та під час Літніх і Зимових таборів.
Проект стартував у 1998 році, двоє дітей стали першими ластівками проекту. Загалом за час діяльності проекту приблизно 250 дітей-сиріт взяли участь в освітній програмі.
Зараз на проекті 31 студент.

photocam icon Випускники освітнього проекту "Стипендіат"                                photocam icon Зустрічі Стипендіатів

 

Учасники освітнього проекту «Стипендіат»:


1. Алєксєєв Анатолій

2. Баляну Олеся 

3. Весіловська Анастасія 

4. Лютак Наталія

5. Самофалов Михайло

6. Богданюк Кирило

7. Шапочка Артем

8. Мудрик Василь 

9. Шукаль Микола 

10. Ковернюк Сніжана 

11. Андрєєва Тетяна 

12. Атаманюк Сергій

13. Валінькевич Анна

14. Гаврилюк Михайло

15. Горайська Ольга

16. Жук Дмитро

17. Коваль Тетяна

18. Кутова Катерина

19. Ларікова Ірина

20. Марченко Анатолій

21. Пронько Віталій

22. Каткова Галина

23. Рабцун Максим

24. Смаженко Юлія

25. Уладовська Надія

26. Шевцова Анастасія

27. Шкрум Михайло

28. Чирка Віталій

29. Юшко Владислав

30. Косарєв Емануїл

31. Кирилова Катерина
Ужгородський національний університет Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE